Search
Close this search box.
  1. ebook
  2. Anna O

Boek Anna O

5/5

Ben jij een echte boekenwurm en ben je op zoek naar een nieuw pareltje om te lezen? Lees hier alles wat je moet weten over het boek Anna O en bepaal of dit jouw nieuwste aankoop wordt. Veel leesplezier!

Specificaties boek Anna O

Hoofdauteur

Taal

Hoofduitgeverij

Nederlands

EAN

Bindwijze

9789402770896

Oorspronkelijke releasedatum

Matthew Blake

Aantal pagina’s

HarperCollins

Omschrijving van het boek Anna O

Anna O. van Matthew Blake is een meesterlijk geschreven psychologische thriller die je gegarandeerd wakker houdt tijdens de nachtelijke uren. Dit meeslepende verhaal neemt je mee op een angstaanjagende reis door de duistere gedachten van de hoofdpersoon. Ontdek een wereld vol mysterie en spanning terwijl je de pagina's omslaat van Anna O. De auteur, Matthew Blake, weeft een complex web van intriges en onverwachte wendingen die je constant op het puntje van je stoel houden. De personages zijn zo levendig en realistisch dat je je direct met hen kunt identificeren, en hun diepste angsten en geheimen voelbaar worden. Anna O. is een absolute aanrader voor liefhebbers van het genre en voor fans van Gillian Flynn en A.J. Finn. Dit boek zal je zeker niet teleurstellen! Dompel jezelf onder in deze meeslepende thriller en bereid je voor op een nacht vol intense spanning en verrassingen.

Veelgestelde vragen over Anna O

De auteur van Anna O is . Uitgeverij Nederlands heeft het boek uitgegeven.  

Anna O is geschreven in het .

Anna O telt HarperCollins pagina’s.

Anna O is verkrijgbaar als 9789402770896.

Anna O heeft aks oorspronkelijke releasedatum Matthew Blake. Het EAN nummer van Anna O is .