Search
Close this search box.
  1. Paperback
  2. Magnolia Parks

Boek Magnolia Parks

5/5

Ben jij een echte boekenwurm en ben je op zoek naar een nieuw pareltje om te lezen? Lees hier alles wat je moet weten over het boek Magnolia Parks en bepaal of dit jouw nieuwste aankoop wordt. Veel leesplezier!

Specificaties boek Magnolia Parks

Hoofdauteur

Taal

Hoofduitgeverij

Engels

EAN

Bindwijze

9781398717206

Oorspronkelijke releasedatum

Jessa Hastings

Aantal pagina’s

Orion

Omschrijving van het boek Magnolia Parks

"TikTok heeft me overgehaald om het te kopen! Deze verslavende nieuwe romantische serie is een must-read voor fans van Gossip Girl, Colleen Hoover, Made in Chelsea en Euphoria - en zal zeker je nieuwe obsessie worden in 2023. 'Hoeveel liefdes krijg je in een leven?' Zij is een mooie, welgestelde, egocentrische en licht neurotische Londense socialite. Hij is de meest gefotografeerde bad boy van Groot-Brittannië die haar hart heeft gebroken. Magnolia Parks en BJ Ballentine zijn voor elkaar bestemd, en dat weet iedereen. Ze date met andere mensen om hem op afstand te houden; hij slaapt met andere meisjes om haar terug te pakken. Maar na elke trieste poging om over elkaar heen te komen, kruipen ze toch weer naar elkaar toe. Maar nu begint hun disfunctionele relatie hen in te halen, trekt aan hun naden en doet de wereld die ze hebben opgebouwd wankelen; een wereld waarin ze elkaar nooit helemaal hebben losgelaten. Nu de scheuren zichtbaar worden en geheimen naar boven komen, worden Magnolia en BJ eindelijk gedwongen om de indringende vraag te beantwoorden waar ze hun hele leven al omheen draaien: Hoe." "Dit meeslepende verhaal neemt je mee in de turbulente wereld van Magnolia Parks en BJ Ballentine, waar liefde en verlangen elkaar constant tegenwerken. Terwijl ze worstelen met hun tegenstrijdige gevoelens, worden ze geconfronteerd met de gevolgen van hun destructieve relatie. Magnolia, met haar betoverende scho.

Veelgestelde vragen over Magnolia Parks

De auteur van Magnolia Parks is . Uitgeverij Engels heeft het boek uitgegeven.  

Magnolia Parks is geschreven in het .

Magnolia Parks telt Orion pagina’s.

Magnolia Parks is verkrijgbaar als 9781398717206.

Magnolia Parks heeft aks oorspronkelijke releasedatum Jessa Hastings. Het EAN nummer van Magnolia Parks is .